Hakkımızda

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Ticari faaliyetimize 1990 lı yıllarda başladık. Muhtelif kalorifer ve güneş enerjisi gibi işler yaptık. Daha sonra PVC Pencere işleri sektörde tanınmaya başlayınca, PVC pencere imalatı, alüminyum doğrama imalatı ve alüminyum korkuluk işleri gibi işler de yapmaya başladık. 2000 li yıllardan sonra Cam balkon işleri piyasaya girince, cam balkon işleri de yapmaya başladık.

Firmamız, hitap edeceği müşteri kesimi olarak, daha çok kaliteli iş isteyen, titiz ve prensipli çalışan firmaları tercih eden müşterileri ön planda tutan bir prensip ile çalışmaktadır. Bu prensibimize uygun olarak kullandığımız malzemelerde de özellikle kaliteli ve önde gelen firmaların malzemelerini tercih etmekteyiz.

Bu yüzden PVC pencere işlerinde kalitesi ile bilinen Winsa bayiliği almış olup, PVC pencere işlerimizde Winsa markası ürünleri kullanmaktayız...

Ayrıca alüminyum doğrama işlerinde Aluminco markası, alüminyum korkuluk işlerinde ise Alkas markası ürünleri tercih etmekteyiz. Cam balkon işlerinde ise kaliteli malzeme kullanımı için Camoda markası ürünleri tercih etmekteyiz.

Firmamız, müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutmaktadır. Bu nedenle işlerimizde titizlikle çalışarak, müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktayız. İmalat aşamasında da özenle çalışarak, ürünlerimizi en kaliteli şekilde üretmeye özen gösteriyoruz.

Ayrıca, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda özel tasarımlar yapabilmekteyiz. Özel tasarımların yanı sıra, montaj ve servis hizmetlerimizle de müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız.

Firmamızın amacı, sektördeki gelişmelere uygun olarak kendini sürekli yenileyerek, kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla müşterilerine sunmaktır. Bu doğrultuda, sektördeki yenilikleri takip ederek, müşterilerimize en son teknoloji ve en iyi malzemeleri kullanarak hizmet vermek için çalışıyoruz.

Siz de kaliteli işler arıyorsanız, firmamızın hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bize ulaşarak, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Neden Sivas Anka PVC Pencere?

 • İşinde uzman ve tecrübelidir. Yıllardan gelen birikimi sayesinde problemlerinize farklı çözümler bulur.
 • Kullandığı Avrupa kol, kilit aksamı ve aksesuarları sayesinde bol seçenekli ve problemsiz çalışan doğramalar yapar.
 • Herhangi bir arıza durumda kısa sürede müdahale eder, süresiz servis hizmeti sunar.
 • Dakiktir, işinizi gününde eksiksiz ve sizi üzmeden yapar.
 • İş bitiminde aksesuar dahil garanti verir. Bu garantiyi ciddiyetle uygular.
 • Sunduğu farklı hizmetler sayesinde farklı ihtiyaçlara aynı hassasiyetle tek elden cevap verir.
 • İşinizi yaparken azami dikkat sarf eder, branda ve örtüler kullanarak evinizi korur.
 • PVC malzemesi kalitelidir, sararma, çatlama gibi malzemeden kaynaklanan kalite sorunları yaşanmaz.
 • Mükemmel tasarımı sayesinde profilleri birbiri ile uyumlu olup bu sayede sızdırmazlık ve çalışma rahatlığı üst seviyededir.
 • Winsa tarafından bayilerin sürpriz ziyaretler denetlenmesi ve winsa kullanıcılarının görüşlerinin alınması suretiyle kalite ve hizmetteki süreklilik sağlanmaktadır.
 • İşinizi yaparken azami dikkat sarf eder evinizi korur.

Sayın Müşterilerimiz;

 • Kalite'ye önem vererek yaptığınız seçimden dolayı, sizi tebrik ederiz.
 • Satın almış olduğunuz doğramanın size daha uzun yıllar hizmet edebilmesi için, bu kılavuzu dikkatle okumanızı ve yazılanlara uymanızı rica ederiz.
 • PVC Pencere ve kapıların, T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nca tespit ve ilan edilen kullanım ömrü 10 yıldır.
 • Winsa, EGE PROFİL Tic. Ve San. AŞ. 'nin ticari bir markasıdır. Winsa' markalı pencere, kapı ve panjurlar, yalnızca 'Winsa Bayileri'nden WİNSA Panjur Sistemi ise yetkili Winsa Panjur bayilerinden temin edilebilir.
 • EGE PROFİL Tic. ve San. AŞ. Winsa tesisleri TS EN ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir.
 • Winsa profil sistemleri, TS 5358 EN 12608, RAL, PÜKAD, GOST-R (Rusya), Romanya, Ukrayna, Standartların ait kalite belgelerine sahiptir ve sürekli olarak denetlenmektedir.
 • Sistemlerimizi oluşturan her bir öge, dikkatli ve titiz bir çalışma sonucu belirlenmiş ve denenmiş bir ‘Sistem Parçası’dır. Bir ‘Winsa’ doğraması satın aldığınızda; tasarım, üretim, satış geliştirme ve satış sonrası hizmetlerden oluşan bir ‘Sistem’ satın aldığınızı hatırlatırız. Winsa sistemleri içinde yer alan tüm profiller, ‘ÇEVRE DOSTU’ geri dönüşümlü, kurşunsuz kalsiyum-çinko sablizan içeren özel PVC formülasyonu ile modern tesislerimizde, sıkı bir kalite anlayışıyla üretilir.