Cam Balkon Sistemleri

Pencereniz kapalıyken evinize dışarıdan bakıldığında mükemmel bir görünüm sağlar. Siz de etkileyici bir güzellik katan bu panoramik görünümün keyfini çıkarabilirsiniz.

Tek camlı ve Isı camlı cam balkon olarak iki farklı sistemimizin profilleri; çerçeveli, kayar ve sağa sola dönebilir. Alt eşiklerinde havalandırma sistemi seçeneği bulunmaktadır. Kanatları içe ve dışa doğru katlanabilir ayrıca kanatlar istenildiği takdirde sağa, sola ya da her iki tarafa katlanabilmektedir. Camlar arasında oluşan boşluklar alüminyum fitiller sayesinde ortadan kaldırılmaktadır. Zeminden kaynaklanan hataları ayar profili ile düzeltme imkânı da mevcuttur.

Tüm aksesuarları profilin içerisine görünmeyecek şekilde ayarlanmıştır. Sizi yormadan az bakım gerektiren ve tamamen paslanmaz emniyetlidir. İçerden kilitleme ve açma seçeneği bulunmaktadır. Siyah, beyaz ve gri olmak üzere 3 farklı renkte aksesuar seçeneği bulunmaktadır.

Eloksal, beyaz, ahşap desenli ve pres olmak üzere 4 farklı renk seçeneği vardır. Opsiyonel olarak tüm RAL renklerinde boyanabilme seçeneği de bulunmaktadır.

8 ve 10 mm , 4+20+4 , 4+18+6 , kalınlığında emniyetli ve temperli cam bölmelerden oluşur. Cam bölmeler gizli vidalarla ve özel yapıştırıcı ile kanat profillerine üstten ve alttan güvenlikli biçimde sabitlenmiştir. Cam bölmeleri kolayca yer değiştirme imkanı sunmaktadır. Yağmur suyu tahliye sistemi ; eğimli zeminden basınç olmadan kolayca su tahliyesi ve alt profile monte edilebilir su tahliye profili içermekedir.

Kanatlar 4'er adet yatay olarak hareket eden tekerleklerle donatılmıştır. Hareket sisteminde polyamid kaplı yüksek kaliteli rulmanlar kullanılmıştır. Rulmanlarda paslanmaz çelik bileşenler kullanılmıştır. Düşük gürültü, düşük aşınma ve sıcak-soğuğa karşı dayanımlı kanat profilleri vardır. Kanatları 90 derece açıda kurulum yapma imkanı sunmaktadır.

Alt ve üst profillerde iç ve dış taraftan fırça contalar ile donatılmıştır. Alt ve üstte kullanılan contalar kanatlara değil kanat profillerine monte edilip sabitlenmiştir.Çatal klavuz ile birlikte özel olarak tasarlanmış havalandırma aparatını beraber kullanma seçeneği vardır. Pencereniz kapalıyken evinize dışarıdan bakıldığında mükemmel bir görünüm sağlar. Siz de etkileyici bir güzellik katan bu panoramik görünümün keyfini çıkarabilirsiniz.

Cam Balkon Sistemleri